Statistika Trenutna strana > Početna > Statistika

Serbian Trophy 9 – finalni rezultati

Plasman- Hard class

Ekipa Posada
DEMAX Miodrag Milovanovic/Sasa Ivanovic
SALE I GILE Sasa Milosevic/Dragisa Lopicanin
ROSENTALL TEAM Pavol Zachar/Roman Augustin
BOBCET Svetoslav Hristov/Antoni Ianev

Plasman – Soft klasa

Ekipa Posada
Z 4×4 Igor Ubersah/Lubos Kaduk
DASCARA 4×4 Aleksandar Stosic/Sasa Kraguljac
TOSIC MRCAJEVCI Dragan Tosic/Boban Petrovic
DRUGOVAC 4×4 Anic Goran/suvozac

Serbian Trophy 8 – finalni rezultati

Plasman- Hard class

Ekipa Posada
BH off-road team Hodzic Ramiz Hodzic/Amer Hodzic
Rossentall team SK Pavol Zachar/Alexandra Ochiakova
SALE I GILE Saša Milošević / Dragiša Lopacanin
Bobcat team BG Svetoslav Hristov/Krasimir Danilov

Plasman – Soft klasa

Ekipa Posada
Jeep rally team SRB Vladimir Vujosevic/Aco Djurović
Kragujevac 4×4 SRB Bojan Pesic/Dejan Milovanovic
Dziperi Velerec SRB Ljubomir Bojovic/Zoran Glisovic
Off road klub Kozara BH Nebojsa Vrebac/Aleksandar Kaurin

Serbian Trophy 7 – finalni rezultati

Plasman- Hard class

Ekipa Posada
Extreme Racing CZ Jarek Bednar / Jiri Jarolimek
BH 4×4 OFF-ROAD Ramiz Hodzić / Amer Hodzić
AS KOCELJEVAC Cherokee Milisav Rakić / Dragan Marković
SALE I GILE Saša Milošević / Dragiša Lopacanin

Plasman – Soft klasa

Ekipa Posada
AMK AHILIJE 4×4 Arilje Božo Vučićević / Aleksandar Vučićević
JEEP TEAM POZEGA Mihailo Vukasinović / Dejan Perišić
NIKOLIC 4×4 Sebi Nikolić / Dalibor Mašić
SVOGE OFF-ROAD TEAM Marian Stoyanov / Dimitar Paunov

Serbian Trophy 6 – finalni rezultati

Plasman – Hard klasa

Ekipa Posada Vozilo
Extreme Racing CZ Jarek Bednar Toyata HZL 73
Mija SRB Miodrag Milovanović Range Rower 3.9
AS Koceljevac Milisav Rakić Jeep Cheerkee 4.0

Plasman – Soft klasa

Ekipa Posada Vozilo
Džiperi Arilje i Kosjeric Vučićević Božo Jeep Cheerkee 5.7
Džiperi Velerec Ljubo Isuzu Trooper 2.6
Morava 4×4 Branko Ružić Mitsubishi Pajero

SOFT

Startni broj Petak (kp) Subota (kp) Nedelja(kp) Ukupno(kp) Rejting Rang(kp)
2 76 N/A N/A N/A N/A
4 58 N/A N/A N/A N/A
6 141 N/A N/A N/A N/A
8 196 N/A N/A N/A N/A
10 121 N/A N/A N/A N/A
12 52 (2) N/A N/A N/A N/A
14 - N/A N/A N/A N/A
16 - N/A N/A N/A N/A
18 386 N/A N/A N/A N/A
20 414 N/A N/A N/A N/A
22 - N/A N/A N/A N/A
24 153 N/A N/A N/A N/A
26 57 (3) N/A N/A N/A N/A
28 142 N/A N/A N/A N/A
30 - N/A N/A N/A N/A
32 84 N/A N/A N/A N/A
34 37 (1) N/A N/A N/A N/A
36 78 N/A N/A N/A N/A
38 - N/A N/A N/A N/A
40 - N/A N/A N/A N/A
42 245 N/A N/A N/A N/A
44 - N/A N/A N/A N/A
46 - N/A N/A N/A N/A
48 - N/A N/A N/A N/A
50 245 N/A N/A N/A N/A
52 - N/A N/A N/A N/A
54 - N/A N/A N/A N/A
56 - N/A N/A N/A N/A
58 - N/A N/A N/A N/A
60 - N/A N/A N/A N/A

HARD

Startni broj Petak (kp) Subota (kp) Nedelja(kp) Ukupno(kp) Rejting Rang(kp)
1 5.503 (1) N/A N/A N/A N/A
3 5.679 (1) N/A N/A N/A N/A
5 1.781 (4) N/A N/A N/A N/A
7 1.468 N/A N/A N/A N/A
9 - N/A N/A N/A N/A
11 5.477 (1) N/A N/A N/A N/A
13 5.241 (2) N/A N/A N/A N/A
15 - N/A N/A N/A N/A
17 - N/A N/A N/A N/A
19 10.000 (1) N/A N/A N/A N/A
21 3.600 (2) N/A N/A N/A N/A
23 6.046 N/A N/A N/A N/A
25 6.046 (1) N/A N/A N/A N/A
27 5.789 (1) N/A N/A N/A N/A
29 10.600 (1) N/A N/A N/A N/A
31 - N/A N/A N/A N/A
33 345 (18) N/A N/A N/A N/A
35 -td>

N/AN/AN/AN/A

37 5.306 (2) N/A N/A N/A N/A
39 624 (16) N/A N/A N/A N/A
41 - N/A N/A N/A N/A
43 - N/A N/A N/A N/A
45 - N/A N/A N/A N/A
47 - N/A N/A N/A N/A
49 245 N/A N/A N/A N/A
51 - N/A N/A N/A N/A
53 - N/A N/A N/A N/A
55 - N/A N/A N/A N/A
57 - N/A N/A N/A N/A
59 - N/A N/A N/A N/A

5. Serbian Trophy

HARD

Plasman Tim Posada Vozilo
1. KOCELJEVAC WRANGLER Rakić Nebojša – Rakić Goran N/A
2. WEDCO TEAM Anić Goran – Simeunović Nikola N/A
3. AMC SOPOT Lukić Boban – Marijan Kovač N/A
4. ROSENTALL TEAM Pavol Zachar – Alexandra Ockayova N/A

SOFT

Plasman Tim Posada Vozilo
1. VUJOŠEVIĆ 4×4 Vujošević Vladimir – Djurović Aco N/A
2. SRBIJA 4×4 Žile Živković Ivan – Moravac Zoran N/A
3. VELJOVIĆ 4×4 (Veljović Aleksandar – Vojinović Aleksandar N/A
4. MORAVA 4×4 – BANJO Ružić Branko – Ružić Matija N/A

4. Serbian Trophy

HARD

Plasman Tim Posada Vozilo
1. KAMENI SVATI Pekoč Nino – Pekoč Dad N/A
2. ORK TISOVEC II Miroslav Končoš – Štefan Černek N/A
3. SUPERWINCH TROPHY TEAM Štefan Malak – Gabrijel Seman N/A
4. Koceljevac I Rakić Nebojša – Rakić Goran N/A

SOFT

((

Plasman Tim Posada Vozilo
1. VUJOŠEVIĆ 4×4 Vujošević Vladimir – Djurović Aco N/A
2. MORAVA 4×4 – BANJO Ružić Branko – Ružić Matija N/A
3. MAKSIMOVIĆ 4×4 Maksimović Nikola – MAksimović Srdjan N/A
4. Džiperi Velereč – Glišo Glišović Zoran – Tomić Nenad N/A

3. Serbian Trophy

HARD

Plasman Tim Posada Vozilo
1. 4×4 Style trophy team I Miro Antal-Pleshi Brezovski JEEP Cherokee
2. Miskovic Miskovic Dragan-Miskovic Milena Mitsubishi Pajero
3. Extrem 4×4 – MISO Matic Milorad-Matic David JEEP Cherokee

SOFT

Plasman Tim Posada Vozilo
1. Milovic Komerc Milovic Goran-Jovanovic Miroslav) JEEP Cherokee 2. No Limits Savic Predrag-Stanimirivic Cvetko Suzuki Vitara 3. AS Koceljevac II Rakic Milisav-Andric Miroslav JEEP Cherokee

2. Serbian Trophy

HARD

Plasman Tim Posada Vozilo
1.

AS KOCELJEVAC IRakic Nebojsa – Rakic GoranN/A

2. SRBIJA 4×4 – SAVIC Savic Goran – Bozovic Zoran N/A
3. MILI – TOMIN Radovic Mili – Matic Zoran N/A

HOBY

Plasman Tim Posada Vozilo
1. DRUGOVAC 4×4 Anic Goran – Trifunovic Nenad N/A
2. ASK POVLEN Radovanovic Aleksandar – Arsenic Dragan N/A
3. NESTOROVIC Nestorovic Goran – Gligoric Dragoslav N/A

1. Serbian Trophy

HARD

Plasman Tim Posada Vozilo
1. SiCG Mili Radovic & Zoran Matic N/A
2. Killer Michail Durdik & Matej Kilik N/A
3. Nolex amk Petrovac N/A

Soft

Plasman Tim Posada Vozilo
1. Extrem 4×4 – Miso Matic Milorad N/A
2. Extrem 015 N/A N/A
3. AMS Povlen N/A N/A

Partneri i prijatelji

Orion Telekom Rtanj Auto Bild Srbija British car LED BAR Varta Top Gear